Likwidacja szkód

Dział likwidacji szkód chętnie służy Państwu fachową pomocą przy zgłaszaniu szkód zarówno z ubezpieczenia OC sprawcy kolizji jaki i AC (Auto Casco). Istnieje możliwość rozliczenia bezgotówkowego ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi działającymi na rynku w Polsce. Tworzone przez nas kalkulacje naprawy wykonywane są za pomocą profesjonalnych narzędzi i są honorowane przez każdą firmę ubezpieczeniową. Na czas naprawy jesteśmy w stanie Państwu zapewnić samochód zastępczy dzięki czemu nie muszą Państwo zmieniać planów prywatnych i zawodowych.

Przy naprawach zlecanych prywatnie dopasowujemy rozwiązania do potrzeb klienta. Tworzona przez nas wycena może uwzględniać zarówno części oryginalne, zamienniki jak i w razie potrzeby części używane zakupione tylko u sprawdzonych dostawców co pozwala udzielić gwarancji na wykonywaną usługę.

Przy zaistnieniu kolizji zapewniamy pomoc w zorganizowaniu transportu uszkodzonego samochodu i jego postój na naszym parkingu strzeżonym do czasu podjęcia działań polegających na usunięciu szkody bądź zagospodarowaniu pozostałości przy wystąpieniu szkody całkowitej.